Házená Sokol Kobylisy II

 

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2019

Od neděle 20. do soboty 26. ledna 2019 se uskuteční každoroční zimní soustředění, opět na Klínovci v Krušných horách. Lyžovat budeme ve ski-areálu Klínovec http://zima.klinovec.cz/cz/ (přeprava zajišťována ski-busem). Lyže jsou pro všechny povinné, snowboard možno pouze v případě, že jej dítko ovládá. Soustředění je samozřejmě určené i pro úplné začátečníky, ty lyžovat naučíme J.

Ubytování je zajištěno v hotelu Habsburg v Českých Hamrech. K dispozici budeme mít společenskou místnost, šipky, stolní fotbálek a samozřejmě restaurační zařízení včetně možnosti využití bufetu. Předpokládaná cena za dopravu, ubytování a stravování je 3.400,-Kč; (vleky dle aktuálního sezónního ceníku).

Závaznou přihlášku (volný formát s uvedením jména, data narození, rodného čísla a bydliště), zašlete emailem vedoucí soustředění Martině Jozové a zálohu ve výši 2.000,- Kč uhraďte na účet TJ č. 213077319/0800 do 20. listopadu 2018. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno dcery. Bližší informace obdržíte nejpozději 2 týdny před odjezdem.

Informace, dotazy, přihlášky:

Martina Jozová, vedoucí soustředění

mobil: 603 180 567

mahorka@email.cz

http://www.hazena-sokolkobylisy2.wbs.cz/

________________________________________________________________________________

V případě zrušení účasti, bude účtován storno poplatek za dopravu (v závislosti na sjednané ceně a počtu účastníků) +  storno poplatek:

- 10 týdnů před příjezdem 0 %

- za každý další týden před příjezdem 10 % s uhrazené zálohy

Vyúčtování zálohy ve v/u případě obdržíte po ukončení soustředění.


TOPlist